S1008-123J
S1008-123J API Delevan
S1008-181134.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 12uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-123J Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD