S1008-152H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 3% .42ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-152H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-152H S1008-152H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.5uH 3% .42ohm Shielded SMT Induc