S1008-152J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.5uH 5% .42ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-152J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-152J S1008-152J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 5% .42ohm Shielded SMT Induc