Продукція > S10 > S1008-152K
S1008-152K
S1008.pdf
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1008-152K
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM.
Інші пропозиції S1008-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-152K S1008-152K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
товару немає в наявності
S1008-152K S1008-152K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%