S1008-153F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 1% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-153F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-153F S1008-153F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 15uH 1% 4ohm Shielded SMT Induc