S1008-153J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 15uH 5% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-153J S1008-153J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 15uH 5% 4ohm Shielded SMT Induc