S1008-182G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 435MA 600 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 2% .6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-182G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-182G S1008-182G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.8uH 2% .6ohm Shielded SMT Induc