S1008-182H API Delevan Inc.
page16_s1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 435MA 600MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 66MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 1.8 µH
Current Rating (Amps): 435 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.8UH 435MA 600MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 66MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 1.8 µH, Current Rating (Amps): 435 mA.
Інші пропозиції S1008-182H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-182H S1008-182H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.8uH 3% .6ohm Shielded SMT Induc