S1008-183F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 1% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-183F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-183F S1008-183F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 18uH 1% 5ohm Shielded SMT Induc