S1008-183G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-183G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-183G S1008-183G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 18uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc