S1008-183K
S1008-183K API Delevan
S1008-181134.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 18uH 10%
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 21MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 200 mA.
Інші пропозиції S1008-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-183K page16_s1008.pdf
на замовлення 28000 шт:
S1008-183K S1008-183K Виробник : Delevan page16_s1008.pdf Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 21MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
S1008-183K S1008-183K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 18uH 10%