S1008-221J
S1008-221J API Delevan
page16_s1008.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Shielded Wirewound 0.22uH 5% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 0.93A 0.13Ohm DCR 1008 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 930MA 130MOHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 323MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 930 mA.
Інші пропозиції S1008-221J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-221J Виробник : Delevan page16_s1008.pdf Description: FIXED IND 220NH 930MA 130MOHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 323MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 930 mA