S1008-222G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 2% .8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-222G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-222G S1008-222G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.2uH 2% .8ohm Shielded SMT Induc