S1008-222J
S1008-222J Delevan
page87_88_pdseries-3359669.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 2.2uH 5% .8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-222J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-222J S1008-222J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.2uH 5% .8ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 767 шт:
S1008-222J Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 375MA 800 MOHM