S1008-223G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 170MA 6 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 2% 6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-223G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-223G S1008-223G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 22uH 2% 6ohm Shielded SMT Induc