S1008-272H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 3% .85ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-272H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-272H S1008-272H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.7uH 3% .85ohm Shielded SMT Induc