Продукція > S10 > S1008-272K
S1008-272K
S1008.pdf
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1008-272K
Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850MOHM SM.
Інші пропозиції S1008-272K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-272K S1008-272K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 365MA 850MOHM SM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
S1008-272K S1008-272K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 2.7uH 10%