S1008-273J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 5% 7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-273J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-273J S1008-273J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 27uH 5% 7ohm Shielded SMT Induc