S1008-273K
S1008-273K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
на замовлення 494 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-273K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-273K S1008-273K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 27UH 160MA 7 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
S1008-273K S1008-273K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 27uH 10%