S1008-332K
S1008-332K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-332K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-332K S1008-332K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 355MA 900 MOHM
товару немає в наявності
S1008-332K S1008-332K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.3uH 10%