S1008-333F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 1% 7.4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-333F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-333F S1008-333F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 33uH 1% 7.4ohm Shielded SMT Induc