S1008-333G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Написати відгук
RF Inductors - SMD 33uH 2% 7.4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-333G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-333G S1008-333G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 33uH 2% 7.4ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1008-333G S1008-333G Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 33uH 2% 7.4ohm Shielded SMT Induc