S1008-333K
S1008-333K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-333K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-333K S1008-333K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 33UH 125MA 7.4 OHM SMD
товару немає в наявності
S1008-333K S1008-333K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 33uH 10%