S1008-392H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 335MA 1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 3% 1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-392H S1008-392H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 3.9uH 3% 1ohm Shielded SMT Induc