S1008-393G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 2% 8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-393G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-393G S1008-393G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 39uH 2% 8ohm Shielded SMT Induc