S1008-472K
S1008-472K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-472K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-472K S1008-472K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 305MA 1.2 OHM
товару немає в наявності
S1008-472K S1008-472K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 4.7uH 10%