S1008-473G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 110MA 9 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 47uH 2% 9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-473G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-473G S1008-473G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 47uH 2% 9ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1008-473G S1008-473G Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 47uH 2% 9ohm Shielded SMT Induc