S1008-561K
S1008-561K API Delevan
S1008-181134.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 0.56uH 10%
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 560NH 790MA 180 MOHM.
Інші пропозиції S1008-561K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-561K S1008-561K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 560NH 790MA 180 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)