S1008-562F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 1% 1.3ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-562F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-562F S1008-562F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 5.6uH 1% 1.3ohm Shielded SMT Induc