S1008-682J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 250MA 1.8 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 5% 1.8ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-682J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-682J S1008-682J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 6.8uH 5% 1.8ohm Shielded SMT Induc