S1008-821K
S1008-821K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 820NH 715MA 220 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-821K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-821K S1008-821K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 820NH 715MA 220 MOHM
товару немає в наявності
S1008-821K S1008-821K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.82uH 10%