S1008-822F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 240MA 1.9 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 1% 1.9ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-822F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-822F S1008-822F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 8.2uH 1% 1.9ohm Shielded SMT Induc