S1008-911K
S1008-911K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-911K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-911K S1008-911K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM
товару немає в наявності
S1008-911K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 910NH 685MA 240 MOHM
товару немає в наявності
S1008-911K S1008-911K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.91uH 10%