S1008R-103F
S1008R-103F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 1% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-103F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-103F S1008R-103F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 10uH 1% 2.1ohm Shielded SMT Induc