S1008R-103G
S1008R-103G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 2% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-103G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-103G S1008R-103G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 10uH 2% 2.1ohm Shielded SMT Induc