Продукція > DELEVAN > S1008R-103J
S1008R-103J
S1008R-103J Delevan
S1008.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 10uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 677 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-103J S1008R-103J Виробник : API Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 10uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 963 шт:
Кількість Ціна
S1008R-103J S1008R-103J Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD