S1008R-121G
S1008R-121G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.06A 100 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors .12uH 2% .1ohm Shielded SMT Induc.