S1008R-121J
S1008R-121J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.06A 100 MOHM
Написати відгук
RF Inductors - SMD .12uH 5% .1ohm Shielded SMT Induc.