S1008R-123J
S1008R-123J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-123J S1008R-123J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 12uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc