S1008R-123K
S1008R-123K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
на замовлення 367 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-123K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-123K S1008R-123K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
на замовлення 2500 шт:
товару немає в наявності
S1008R-123K S1008R-123K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 12uH 10%