S1008R-152F
S1008R-152F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.5uH 1% .42ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-152F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-152F S1008R-152F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.5uH 1% .42ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1008R-152F S1008R-152F Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.5uH 1% .42ohm Shielded SMT Induc