S1008R-152G
S1008R-152G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 2% .42ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-152G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-152G S1008R-152G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.5uH 2% .42ohm Shielded SMT Induc