S1008R-152K
S1008R-152K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 53 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-152K S1008R-152K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 545MA 420 MOHM
на замовлення 1000 шт:
товару немає в наявності
S1008R-152K S1008R-152K Виробник : API Delevan Page16_S1008-180258.pdf Fixed Inductors 1.5uH 10%