S1008R-153H
S1008R-153H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 3% 4ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-153H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-153H S1008R-153H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 15uH 3% 4ohm Shielded SMT Induc