S1008R-153K
S1008R-153K API Delevan
S1008-181134.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 15uH 10%
на замовлення 476 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-153K S1008R-153K Виробник : Delevan S1008.pdf RF Inductors - SMD 15uH 10%
на замовлення 126 шт:
Кількість Ціна
S1008R-153K S1008R-153K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 15UH 210MA 4 OHM SMD
на замовлення 552 шт: