Продукція > DELEVAN > S1008R-181K
S1008R-181K
S1008R-181K Delevan
S1008.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 0.18uH 10%
на замовлення 634 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 970MA 120 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-181K S1008R-181K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf RF Inductors - SMD 0.18uH 10%
на замовлення 808 шт:
Кількість Ціна
S1008R-181K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 180NH 970MA 120 MOHM