S1008R-182J
S1008R-182J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 435MA 600 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 1.8uH 5% .6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-182J S1008R-182J Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.8uH 5% .6ohm Shielded SMT Induc