S1008R-183G
S1008R-183G API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008R-183G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-183G S1008R-183G Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 18uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc