S1008R-183K
S1008R-183K API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-183K S1008R-183K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 18UH 200MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності
S1008R-183K S1008R-183K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 18uH 10%