Продукція > DELEVAN > S1008R-221K
S1008R-221K
S1008R-221K Delevan
S1008.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 0.22uH 10%
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008R-221K S1008R-221K Виробник : API Delevan Page16_S1008-180258.pdf RF Inductors - SMD 0.22uH 10%
на замовлення 448 шт:
Кількість Ціна
S1008R-221K S1008R-221K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 220NH 930MA 130 MOHM
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності